Wanneer mag ik de streepjescode van de eID gebruiken?

Menu

Als het identiteitsdocument van uw patiënt een chip bevat,

moet u altijd de chip inlezen om evidente veiligheidsredenen (artikel 32/4 van de van 28 juli 2003). Als je een identiteitsdocument gebruikt zonder chip van als de kaartlezer onbeschikbaar is, hebt u de keuze tussen:

  • inlezen van de streepjescode
  • manuele verzending van de gegevens.

Bron: https://www.riziv.fgov.be/nl/professionals/individuelezorgverleners/verpleegkundigen/Paginas/lezing-e-id.aspx

Sluiten