VBZV

VBZV Helpcenter

Terug naar overzicht

22. Wanneer mag u de streepjescode van de eID gebruiken?

Als het identiteitsdocument van uw patiënt een chip bevat, moet u altijd de chip inlezen om evidente veiligheidsredenen (artikel 32/4 van de van 28 juli 2003). Als je een identiteitsdocument gebruikt zonder chip van als de kaartlezer onbeschikbaar is, hebt u de keuze tussen:

  • inlezen van de streepjescode
  • manuele verzending van de gegevens.