Regionale kringen voor zelfstandig thuisverpleegkundigen


VBZV ondersteunt lokale kringen van zelfstandige verpleegkundigen op regionaal niveau. Onderstaand vindt u de kringen per regio terug:
 

 
PROVINCIE ANTWERPEN
 
Kring Zelfstandige Thuisverpleegkundigen regio ANTWERPEN
contactpersoon: Els Gielen
gsm: 0475/46.20.81
email: kringantwerpen@telenet.be

Kring Zelfstandige Verpleegkundigen BRASSCHAAT
voorzitter: Karin Haemels
tel: 03/605.21.46
gsm: 0475/84.64.36
email: karinhaemels@hotmail.com

Kring Zelfstandige Verpleegkundigen GROOT-WILLEBROEK
voorzitter: Leen De Rudder
tel: 03/886.99.46
gsm: 0475/33.13.49
email: leen.de.rudder@skynet.be

Kring Zelfstandige Verpleegkundigen MIDDEN KEMPEN
voorzitter: Kelly Wuyts
tel: 014/71.08.13
gsm: 0497/42.96.13
email: Kelly.Wuyts@pandora.be

Kring Zelfstandige Verpleegkundigen NOORDERKEMPEN
voorzitter: Marie-Josée Vanherck
tel: 014/37.06.98
gsm: 0479/88.19.47
email: vanherck.mj@gmail.com
web: www.zelfstandigethuisverplegingnoorderkempen.be

Kring HARTEKEMPEN
voorzitter: Peter Meurs
tel: 0496/23.39.78
email: peter.meurs123@pandora.be
 
Kring Zelfstandige Verpleegkundigen VOORKEMPEN
voorzitter: Sabine Vermetten
tel: 0477/89.52.14
email: kringvoorkempen@gmail.com
 
Kring Zelfstandige Verpleegkundigen MOL-BALEN
voorzitter: Christel Bleyen
tel: 014/32.05.50
gsm: 0496/22.25.46
email: christel.bleyen@skynet.be

Kring RUPELSTREEK - BOOM
voorzitter: Hilde Van de Neucker
tel: 0475/45.13.87
email: curathuisverpleging@skynet.be

Kring HEIST-OP-DEN-BERG
voorzitter: Nauwelaerts Timmy
tel: 0495/57.92.42
web: www.verplegingaanhuis.com

Kring DUFFEL - KEERBERGEN
voorzitter: Lieve Volkaerts 
tel: 0496/54.29.77  
email: volkaerts_lieve@hotmail.com

Kring Zelfstandige Verpleegkundigen ANTWERPEN-NOORD
voorzitter: Marjan Monden
gsm: 0496/60.83.90
email: marjan.monden@gmail.com

 
PROVINCIE OOST-VLAANDEREN


Kring Zelfstandige Verpleegkundigen AALST-NINOVE-GERAARDSBERGEN
voorzitter:De Vuyst Eline
Tel:054/410154    
gsm:0494/695478
web: www.kringverpleging.be

Kring Zelfstandige Verpleegkundigen GROOT-DENDERMONDE
Voorzitter: Paul Van Marcke
Gsm: 0475/75.43.52
email: thuiszorgmetzorg@telenet.be
web: www.thuisverplegingdendermonde.be


Kring Zelfstandige Verpleegkundigen VLAAMSE-ARDENNEN
contactpersoon: Veerle Verhelst
gsm: 0478/34.36.31
email: veerle.verhelst@skynet.be
web: www.thuisverplegingzovl.be

Wase Zelfstandige Thuisverpleegkundigen
Contactpersonen: Katty De Smet & Carl Polet
email: info@wzt.be

 
 
PROVINCIE WEST-VLAANDEREN


Kring Zelfstandige Verpleegkundigen ZUID-WEST-VLAANDEREN
voorzitter: Christa De Meyer
tel: 056/70.00.11
gsm: 0495/80.82.61
email: christademeyer@msn.com
web: www.thuisverplegingzwvl.be

Kring Zelfstandige Verpleegkundigen MIDDEN-WEST-VLAANDEREN
voorzitter: Sintobin Eline
tel: 056 /50 61 85
gsm: 0477 /23.23.62
email: eline.sintobin@gmail.com
 
Kring Zelfstandige Verpleegkunidgen IJzer en Westkust
voorzitter: Jill Dekeyser
gsm: 0497/10.48.58 
email: bestuur@thuisverpleging-ijzer-westkust.be
 

PROVINCIE VLAAMS-BRABANT

Kring MIDDEN-BRABANT
voorzitter: Sisca Kohl
gsm: 0477/41.35.38
email: sisca_kohl@hotmail.com
 
Kring Zelfstandige Verpleegkundigen ZENNEVALLEI/PAJOTTENLAND
voorzitter: Lucien Speeckaert
tel: 02/532.11.95
gsm: 0495/24.96.16
email: l.speeckaert@scarlet.be
web: www.kring-thuisverpleegkundigen.be

Kring Zelfstandige Verpleegkundigen LEUVEN
voorzitter: Peter Feryn
tel: 016/25.12.04
email: info@thuisverpleging-leuven.be
web: www.thuisverpleging-leuven.be
 
Kring Zelfstandige Thuisverpleging Tienen Zuid-Hageland
voorzitter: Veroniek Thomas
web: www.kring-thuisverpleging.be
 
 
BRUSSEL

Voorzitter: Willy de Smet
tel: 0477/60.70.73
email: bzorgt@huisvoorgezondheid.be