VBZV

Regionale Kringen

Overzicht kringen


Naast het werk dat VBZV doet voor de thuisverpleegkundigen, is er de kringwerking. De Kringwerking spitst zich vooral toe op hetgeen wat zich lokaal en regionaal afspeelt in de zorg. Denk maar aan de uitbouw recent van de Eerstelijnszones in Vlaanderen. Door vertegenwoordiging en participatie in de zorgraden en andere overlegorganen neemt de kring een belangrijke plaats in. De vele zelfstandige verpleegkundigen krijgen hierdoor een gezicht en aanspreekpunt in de regio of gemeente. Kringwerking versterkt het "samen collega" gevoel. 

In de tabel hieronder een overzicht van alle bestaande kringen.

Op heden zijn er vijf lokale kringen geïntegreerd in de VBZV-werking:
  • Kring Kempen
  • Kring Yzer en Westkust
  • Kring Midden Vlaams-Brabant
  • Kring Dendermonde
  • Kring Voorkempen
Toon alle kringen  Toon enkel aangesloten kringen  Provincie Antwerpen  Brussel  Provincie Limburg  Provincie Oost-Vlaanderen  Provincie Vlaams-Brabant Provincie West-Vlaanderen 

Aalst-Ninove-Geraardsbergen

voorzitter: De Vuyst Eline   
Tel: 054/410154
GSM: 0494/695478
Mail beeckman.devuyst@hotmail.com

Antwerpen-Noord

voorzitter: Monden Marjan

GSM: 0496 60 83 90
Mail marjan.monden@gmail.com

Brugge-Houtland-Kust-Veurne

voorzitter: Hugaert William

GSM: 0496 81 12 97
Mail william.hugaert@compaqnet.be

Brussel

voorzitter: De Smet Willy

GSM: 0477 60 70 73
Mail de.smet.willy@telenet.be

Dendermonde

voorzitter: Van Marcke Paul
Tel: 052/ 22 58 20
GSM: 0475/ 75 43 52
Mail thuiszorgmetzorg@telenet.be

Duffel-Keerbergen

voorzitter: Volkaerts Lieve

GSM: 0496 54 29 77
Mail volkaerts_lieve@hotmail.com

Gent

voorzitter: Thomas Ringelé

GSM: 0488 14 66 88
Mail ringelethomas@gmail.com

Heist Op Den Berg

voorzitter: Nauwelaerts Timmy

GSM: 0495 57 92 42
Mail timmy.thuisverpleging@gmail.com

Kempen

voorzitter: Marie-Josée Vanherck
Tel:  014 37 06 98
GSM: 0479 88 19 47
Mail: vanherck.mj@gmail.com

Klein-Brabant-Vaartland (oud willebroek)

voorzitter: Lauwers Ann

GSM: 0495 53 80 46
Mail an.lauwers@telenet.be

Leuven

voorzitter: Feryn Peter

GSM: 0475 29 31 50
Mail peter.feryn@thuisverpleging.org

Leuven-Zuid-Druivenstreek

voorzitter: Swaegers Stijn

GSM: 0479 73 84 82
Mail Stijn_Swaegers@yahoo.com

Meetjesland-Kanaalzone

voorzitter: D'Hert Kathleen
Tel: 09 344 88 46

Mail kathleen.dhert@skynet.be


Midden Vlaams Brabant

voorzitter: Sisca Kohl
Tel: 52301453
GSM: 0477 41 35 38
Mail sisca_kohl@hotmail.com

Midden-West-Limburg

voorzitter: Ilse Bens



Midden-West-Vlaanderen

voorzitter: Sintobin Eline
Tel: 056 50 61 85
GSM: 0477 23 23 62
Mail eline.sintobin@gmail.com

Tienen'Zuid Hagenland'

voorzitter: Thomas Veroniek
 
GSM: 0475/56.30.49
Mail veroniek.thomas@outlook.com

Vlaamse Ardennen

voorzitter: De Prince Lieven
Tel: 09 383 04 01
GSM: 0477/50 75 25
Mail lieven.deprince@skynet.be

Voorkempen

voorzitter: Vermetten Sabine
Tel: 03 312 55 89
GSM: 0477 89 52 14
Mail vanael-vermetten@skynet.be

Waasland

voorzitter: Heynderickx Rita

GSM:0475/772415
Mail rita.heynderickx@skynet.be

WZT Wase zelfstandige Thuisverpleegkundigen

voorzitter: De Smet Katty

GSM:0475/46.58.89
Mail katty.de.smet@pandora.be

YZER-WESTKUST

voorzitter: Jill DEKEYSER

GSM:497104858
Mail jill@jjcare.be

Zuid-West-Vlaanderen

voorzitter: Parmentier Gino
Tel: 056 35 91 91

Mail parmentiergino@msn.com