1 tot 2 collega's voor onze praktijk in Izegem

Menu
Vergeet je contactgegevens (naam, email adres en/of telefoonnummer) niet te vermelden bij je reactie zodat de plaatser van het zoekertje contact met je kan opnemen!
Goedele avatar
15/06/2022 09:02 in Zoekertjes

1 tot 2 collega's voor onze praktijk in Izegem

Om meer tijd tijd te maken voor onze patiënten en ons gezin zijn we op zoek naar 1 tot 2 verpleegkundigen .

10 tot 21 dagen ,alles valt te bespreken als we elkaar maar steunen om onze kwaliteit te garanderen.

0477 132 237

goedeledemeester@hotmail.com

3 reacties

  • Guest
    Guest4/07/2022 11:18

    goeiemorgen 
    ben je nog altijd op zoek naar een thuisverpleegkundige?
    ik ben gestopt als zelfstandige en ben nu in loon aan werken in rusthuis maar vind mijn draai niet en verlang weer naar de thuisverpleging daarom ben ik op zoek naar een praktijk om bij aan te sluiten.

    mvg depuydt sandy
    depuydt74@hotmail.com

  • Guest
    Guest5/07/2022 17:30

    Hallo,

    Over hoeveel dagen gaat deze opdracht precies.

    Mvg Veerle Dhondt 
    0471/682751

  • Guest
    Guest7/07/2022 12:04

    Liefst 18 tot 20 dagen per maand.
    mvg, Goedele De Meester

Guest Alle gegevens in een reactie kunnen door zoekmachines gevonden worden. Indien u dat niet wenst, gelieve rechtstreeks contact op te nemen. Vergeet zeker niet je contactgegevens (naam, email adres en/of telefoonnummer) niet te vermelden.
Terug naar Zoekertjes
Sluiten